AKTUALNOŚCI
AKTYWNOŚĆ MŁODEGO WARSZAWIAKA

W dniu 29 listopada 2021 r. PTN-AAF podpisało z miastem stołecznym Warszawą mowę na realizację projektu pt. „Aktywność Młodego Warszawiaka”. Działania merytoryczne i organizacyjne prowadzone będą przy udziale pracowników i studentów AWF Warszawa. Beneficjentem projektu są uczniowie klas III warszawskich szkół podstawowych oraz nauczyciele i rodzice. Program obejmuje realizację zadań w ponad 100 szkołach podstawowych, w różnych dzielnicach Warszawy, w okresie od 30.10.2021r. do 30.09.2022r. Więcej …

Zapraszamy do zgłoszeń do programu: REJESTRACJA.

UDZIAŁ W PROGRAMIE JEST NIEODPŁATNY.

BOŻE NARODZENIE I NOWY ROK 2022

Zarząd Polskiego Towarzystwa Naukowego Adaptowanej Aktywności Fizycznej życzy wszystkim członkom i sympatykom PTN-AAF spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2022!

ISAPA 2021

Międzynarodowe Sympozjum Adaptowanej Aktywności Fizycznej (ISAPA) zaplanowene w lipcu 2021 odbędzie się ON-LINE. Z powodu pandemii COVID-19 Organizatorzy – The Faculty of Sport and Health Sciences of University of Jyväskylä – postanowili zaplanować konferencję w trybie zdalnym. Wkrótce pojawią się szczegóły na stronie sympozjum https://www.jyu.fi/en/congress/isapa2021 . Zachęcamy do skorzystania z okazji ułatwionego dostępu do nauki i praktyki APA w wydaniu międzynarodowych ekspertów!